Regal gulrotkake

NÆRINGSINNHOLD

Kilde til Næringsdata
Skriv inn mengde i gram.
gr inneholder.

Brødenheter6,58
Saltinnhold0,44Gram
Kalorier Kcal382,63Kcal
Kilojoule1601Kj
Protein7gram
Karbohydrater79gram
Fett4gram
Sum mettede1gram
Kostfiber1gram
Mono og disakkarider48gram
Tilsatt_salt0,43gram
Natrium173mg


ABC Matoppskrifter



Regal gulrotkake

Fakta
Innlagt/oppdatert dato
22.10.2011
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1085
Produsent
Fotograf
Regal

Annonse

Fakta om produktet.



Kakemiks-kit med melmiks og glasur. Det er alltid en grunn til å bake en Gulrotkake og glede venninner eller kollegaer. Med Gulrotkake fra Regal er det raskt og enkelt.

Bruksområde.

Næringsinnhold gjelder for tørr vare.



Savner du tallerkenfunksjonen?

Klikk her for å vise denne ingrediensen hos matoppskrift.no, hvor du kan bruke tallerkenfunksjonen som før.
Regal-gulrotkake

Har du prøvd dette produktet? Gi din stemme, Velg 1 til 6:

1 2 3 4 5 6

Del infoen på sosiale medier


Kommenter med hjelp av Facebook

Andre lignende matvarer! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av matvaren. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Møllerens Jordbærdrøm med browniesbunn1439343,9221,32,635,4
Møllerens oreokake1397333,8822,83,528,4
Toro langpanne krydderkake1258300,6612,65,940,2
Toro langpanne sjokoladekake1569374,9914,43,357
Møllerens sjokoladekake1478353,2416,54,746,3
Regal muffins1660396,7481070
Toro Glutenfri kakebunn, av pulver14433415,67,265,5
Toro kakebunn1157276,524,46,552,1
Toro moussekake959229,210,65,926,9
Toro lyse muffins1737415,14183,859
Toro langpanne gulrotkake1352323,1215,7539,6
Møllerens sjokoladefondant1784426,3717,86,358,5
Møllerens kakemons sjokoladekake1410336,9914,63,947,2
Toro pannekaker grove med bygg og havre595142,226,525
Toro stratosmuffins1746417,2919,64,555,3
Toro glutenfri fin kakemiks1442344,635,67,265,5
Toro brownies1658396,2613,24,663
Møllerens bergenske skillingsboller1235295,165,27,254,3
Møllerens ostekake1317314,7620,34,129,2
Betty Crocker blueberry muffins mix1422339,855566,1
Informasjon om cookies
Kontakt oss og informasjon om siden

Ansvarlig utgiver: © 2002- DatabaseSør AS
Adresse: Matoppskrift.no, PB. 1638, 4688 Kristiansand
Orgnr.: 911 668 602 mva.