Regal gulrotkake

NÆRINGSINNHOLD

Kilde til Næringsdata
Skriv inn mengde i gram.
gr inneholder.

Brødenheter6,58
Saltinnhold0,44Gram
Kalorier Kcal382,63Kcal
Kilojoule1601Kj
Protein7gram
Karbohydrater79gram
Fett4gram
Sum mettede1gram
Kostfiber1gram
Mono og disakkarider48gram
Tilsatt_salt0,43gram
Natrium173mg


ABC Matoppskrifter



Regal gulrotkake

Fakta
Innlagt/oppdatert dato
22.10.2011
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1090
Produsent
Fotograf
Regal

Annonse

Fakta om produktet.



Kakemiks-kit med melmiks og glasur. Det er alltid en grunn til å bake en Gulrotkake og glede venninner eller kollegaer. Med Gulrotkake fra Regal er det raskt og enkelt.

Bruksområde.

Næringsinnhold gjelder for tørr vare.



Savner du tallerkenfunksjonen?

Klikk her for å vise denne ingrediensen hos matoppskrift.no, hvor du kan bruke tallerkenfunksjonen som før.
Regal-gulrotkake

Har du prøvd dette produktet? Gi din stemme, Velg 1 til 6:

1 2 3 4 5 6

Del infoen på sosiale medier


Kommenter med hjelp av Facebook

Andre lignende matvarer! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av matvaren. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Betty Crocker blueberry muffins mix1422339,855566,1
Møllerens oreokake1397333,8822,83,528,4
Møllerens kakemons brownies1726412,5114,94,364,8
Toro grove vafler med kli og havre1200286,8147,532
Møllerens Amerikansk Brownies1688403,43194,852,4
Møllerens Butterscotch Cupcakes1576376,6613,92,959,4
Toro sjokolademuffins1448346,0714,62,950
Betty Crocker blueberry muffins mix ferdigbakt1233294,689,865,2242
Møllerens iskake1634390,5226,64,533,7
Toro ostekake1343320,9722,45,324,5
Toro moussekake959229,210,65,926,9
Toro langpanne krydderkake1258300,6612,65,940,2
Toro lyse muffins1737415,14183,859
Toro pannekaker671160,3626,328,2
Toro brownies1658396,2613,24,663
Kakemix, glutenfri og sukkerfri1096,2326216,813,610,2
Betty Crocker devils food cake mix1770423,0310,66,875
Orgran vanilla cake mix912,132182,91,545,4
Møllerens fransk sjokoladekake1749418,0126,55,539,7
Møllerens muffins1440344,1614,24,449,3
Informasjon om cookies
Kontakt oss og informasjon om siden

Ansvarlig utgiver: © 2002- DatabaseSør AS
Adresse: Matoppskrift.no, PB. 1638, 4688 Kristiansand
Orgnr.: 911 668 602 mva.