Regal gulrotkake

NÆRINGSINNHOLD

Kilde til Næringsdata
Skriv inn mengde i gram.
gr inneholder.

Brødenheter6,58
Saltinnhold0,44Gram
Kalorier Kcal382,63Kcal
Kilojoule1601Kj
Protein7gram
Karbohydrater79gram
Fett4gram
Sum mettede1gram
Kostfiber1gram
Mono og disakkarider48gram
Tilsatt_salt0,43gram
Natrium173mg


ABC Matoppskrifter



Regal gulrotkake

Fakta
Innlagt/oppdatert dato
22.10.2011
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1104
Produsent
Fotograf
Regal

Annonse

Fakta om produktet.



Kakemiks-kit med melmiks og glasur. Det er alltid en grunn til å bake en Gulrotkake og glede venninner eller kollegaer. Med Gulrotkake fra Regal er det raskt og enkelt.

Bruksområde.

Næringsinnhold gjelder for tørr vare.



Savner du tallerkenfunksjonen?

Klikk her for å vise denne ingrediensen hos matoppskrift.no, hvor du kan bruke tallerkenfunksjonen som før.
Regal-gulrotkake

Har du prøvd dette produktet? Gi din stemme, Velg 1 til 6:

1 2 3 4 5 6

Del infoen på sosiale medier


Kommenter med hjelp av Facebook

Andre lignende matvarer! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av matvaren. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Møllerens Amerikansk Brownies1688403,43194,852,4
Regal boller1175280,827,17,545,7
Møllerens verdens beste boller1234294,925,17,254,3
Møllerens cafe muffins1325316,6716,75,536,1
Møllerens sjokolade muffins1462349,4114,74,549,7
Toro kakebunn1157276,524,46,552,1
Møllerens bergenske skillingsboller1235295,165,27,254,3
Orgran glutenfri sjokoladekakemiks912,132182,91,545,4
Møllerens oreokake1397333,8822,83,528,4
Fria Pepparkaksdeg1550370,4516158
Regal Brownies1584378,571,41,988,1
Toro grove vafler med kli og havre1200286,8147,532
Toro pannekaker671160,3626,328,2
Møllerens kakemons brownies1726412,5114,94,364,8
Regal skillingsboller1270303,539,37,146,9
Møllerens kakemons sjokoladekake1410336,9914,63,947,2
Møllerens sjokoladekake1478353,2416,54,746,3
Betty Crocker blueberry muffins mix1422339,855566,1
Betty Crocker blueberry muffins mix ferdigbakt1233294,689,865,2242
Toro lyse muffins1737415,14183,859
Informasjon om cookies
Kontakt oss og informasjon om siden

Ansvarlig utgiver: © 2002- DatabaseSør AS
Adresse: Matoppskrift.no, PB. 1638, 4688 Kristiansand
Orgnr.: 911 668 602 mva.