Regal gulrotkake

NÆRINGSINNHOLD

Kilde til Næringsdata
Skriv inn mengde i gram.
gr inneholder.

Brødenheter6,58
Saltinnhold0,44Gram
Kalorier Kcal382,63Kcal
Kilojoule1601Kj
Protein7gram
Karbohydrater79gram
Fett4gram
Sum mettede1gram
Kostfiber1gram
Mono og disakkarider48gram
Tilsatt_salt0,43gram
Natrium173mg


ABC Matoppskrifter



Regal gulrotkake

Fakta
Innlagt/oppdatert dato
22.10.2011
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1097
Produsent
Fotograf
Regal

Annonse

Fakta om produktet.



Kakemiks-kit med melmiks og glasur. Det er alltid en grunn til å bake en Gulrotkake og glede venninner eller kollegaer. Med Gulrotkake fra Regal er det raskt og enkelt.

Bruksområde.

Næringsinnhold gjelder for tørr vare.



Savner du tallerkenfunksjonen?

Klikk her for å vise denne ingrediensen hos matoppskrift.no, hvor du kan bruke tallerkenfunksjonen som før.
Regal-gulrotkake

Har du prøvd dette produktet? Gi din stemme, Velg 1 til 6:

1 2 3 4 5 6

Del infoen på sosiale medier


Kommenter med hjelp av Facebook

Andre lignende matvarer! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av matvaren. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Orgran chocolate muffins mix912,132182,93,645,4
Møllerens bergenske skillingsboller1235295,165,27,254,3
Toro vafler grove1200286,8147,532
Toro sirkus sjokolademuffins1451346,78123,355
Møllerens oreokake1397333,8822,83,528,4
Toro Sjokolade Cookies med sjokoladebiter (ferdig deig)1910456,4923656
Toro ostekake1343320,9722,45,324,5
Møllerens kokoskake1786426,8526,34,343,5
Regal sjokoladekake1649394,115878
Betty Crocker choc chunk mix1907455,7717,56,466,2
Regal Brownies1584378,571,41,988,1
Betty Crocker devils food cake mix1770423,0310,66,875
Møllerens Amerikansk Brownies1688403,43194,852,4
Regal Langpanne sjokoladekake1603383,112,42,886
Toro Brownie cookies1776424,4612,46,469,8
Toro sjokolademuffins1448346,0714,62,950
Sjokoladekake, 410 g bakemiks941,4222514,9912,1
Møllerens fransk sjokoladekake1749418,0126,55,539,7
Kakemix, glutenfri og sukkerfri1096,2326216,813,610,2
Møllerens Brownies Peanutt-Fudge1794428,7618,15,659,5
Informasjon om cookies
Kontakt oss og informasjon om siden

Ansvarlig utgiver: © 2002- DatabaseSør AS
Adresse: Matoppskrift.no, PB. 1638, 4688 Kristiansand
Orgnr.: 911 668 602 mva.