Regal gulrotkake

NÆRINGSINNHOLD

Kilde til Næringsdata
Skriv inn mengde i gram.
gr inneholder.

Brødenheter6,58
Saltinnhold0,44Gram
Kalorier Kcal382,63Kcal
Kilojoule1601Kj
Protein7gram
Karbohydrater79gram
Fett4gram
Sum mettede1gram
Kostfiber1gram
Mono og disakkarider48gram
Tilsatt_salt0,43gram
Natrium173mg


ABC Matoppskrifter



Regal gulrotkake

Fakta
Innlagt/oppdatert dato
22.10.2011
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1082
Produsent
Fotograf
Regal

Annonse

Fakta om produktet.



Kakemiks-kit med melmiks og glasur. Det er alltid en grunn til å bake en Gulrotkake og glede venninner eller kollegaer. Med Gulrotkake fra Regal er det raskt og enkelt.

Bruksområde.

Næringsinnhold gjelder for tørr vare.



Savner du tallerkenfunksjonen?

Klikk her for å vise denne ingrediensen hos matoppskrift.no, hvor du kan bruke tallerkenfunksjonen som før.
Regal-gulrotkake

Har du prøvd dette produktet? Gi din stemme, Velg 1 til 6:

1 2 3 4 5 6

Del infoen på sosiale medier


Kommenter med hjelp av Facebook

Andre lignende matvarer! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av matvaren. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Møllerens muffins1440344,1614,24,449,3
Møllerens ostekake1317314,7620,34,129,2
Møllerens sjokolade muffins1462349,4114,74,549,7
Toro pannekaker671160,3626,328,2
Toro glutenfri fin kakemiks1442344,635,67,265,5
Møllerens havra boller1444345,11310,464,9
Betty Crocker blueberry muffins mix ferdigbakt1233294,689,865,2242
Toro sjokolademuffins1448346,0714,62,950
Møllerens verdens beste boller1234294,925,17,254,3
Møllerens sjokoladekake1478353,2416,54,746,3
Toro lyse muffins1737415,14183,859
Møllerens Amerikansk Brownies1688403,43194,852,4
Betty Crocker devils food cake mix1770423,0310,66,875
Toro moussekake959229,210,65,926,9
Toro marengs pavlova1524364,2304,784,9
Toro langpanne krydderkake1258300,6612,65,940,2
Toro Sjokolade Cookies med sjokoladebiter (ferdig deig)1910456,4923656
Regal sjokoladekake1649394,115878
Toro vafler1295309,514,36,637,8
Møllerens fransk sjokoladekake1749418,0126,55,539,7
Informasjon om cookies
Kontakt oss og informasjon om siden

Ansvarlig utgiver: © 2002- DatabaseSør AS
Adresse: Matoppskrift.no, PB. 1638, 4688 Kristiansand
Orgnr.: 911 668 602 mva.